• 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Laatste nieuws

Algemene ledenvergadering 2018
maandag 23 april 2018
article thumbnailBeste Leden, Hierbij nodigen wij u uit voor de algemene ledenvergadering op 28 mei 2018 aanvang 20:00 Punten van belang die u eventueel wilt inbrengen in de vergadering dienen uiterlijk doch voor 21 mei 2018 en minimaal door 10 leden ondertekendin het bezit te zijn van het secretariaat van de vereniging. Namens het bestuur met vriendelijke groet, secretaris SV Enschede...
article thumbnailSchietvereniging Enschede en Lonneker organiseert op zaterdag 14 april van 11.00 tot 16.00 een open dag, een uitstekend moment om met de schietsport kennis te maken.Er worden op deze open dag diverse demonstraties gegeven van onder andere: lucht pistool/geweer, klein kaliber pistool/geweer en groot kaliber pistool. Tijdens de open dag heeft u de mogelijkheid om zelf met luchtwapens...
Contributie 2018
woensdag 22 november 2017
article thumbnailMedeschutters: Hierbij het jaarlijkse verzoek tot contributiebetaling voor het jaar 2018. Betaling kan geschieden middels overschrijving op één van de onder aan de brief vermelde banknummers of contant aan de bar onder vermelding van lidnummer.Klik hier voor de contributiebrief

Meer nieuws

Schietsport bij E&L

Disciplines E&L

 • Kleinkaliber geweer/karabijn +

  Op onze zolder en kleine kelderbaan kan met geweer en karabijn worden geschoten op de kaart op 12 meter. Meestal meer...
 • Grootkaliber geweer +

  Onze verenigingslocatie beschikt niet over schietbanen waarop met groot kaliber geweer kan worden geschoten, daarom huurt SV E&L banen bij meer...
 • Lucht pistool +

  Deze discipline bestaat uit het schieten op een LP -kaart op 10 meter. Men staat geheel vrij, d.w.z. men mag meer...
 • Parcoursschieten +

  Wat houdt het in?Deze dynamische schietsportdiscipline combineert zuiverheid, kracht en snelheid, waarbij het veilig hanteren van het wapen voorop staat. meer...
 • Steel Plates +

  Een steeds groeiend aantal leden van E&L is zeer fanatiek bezig met actionshooting en dan met name de 'steel plates' meer...
 • 1
 • 2
Koninklijke Nederlandse Schutters Associatie
International Shooting Sport Federation
Action Shooting Nederland
Nederlandse Parcours Schutters Associatie
Parcours de Chasse Vereniging Nederland
Vereniging van Nederlandse Wapenverzamelaars
Bond Twentse Lucht Schietsport
Schiettechniek
Vuurwapens.net
Dutch Firearms Trading
eGun.de
Firearms Manuals from StevesPages.com
The Firearm Blog